تعبیر خواب برق (الکتریسیته، صاعقه، رعد و برق)

به گزارش مجله بای بلاگ، با تعبیر خواب برق رفتن، تعبیر خواب قطع شدن برق، تعبیر خواب صاعقه و تعبیر خواب الکتریسیته همراه ما باشید.

تعبیر خواب برق (الکتریسیته، صاعقه، رعد و برق)

دیدن برق و الکتریسیته در رویا اشاره به انرژی و احساسات شما دارد. نمایشی که در رویا می بینید نشان می دهد که آیا از این انرژی یا احساس به طرز ویرانگر استفاده می گردد یا سازنده. مثلا در برخی مواقع هیجان و اضطراب فرد با خستگی مفرط، خویشتن را از پای در می آورد. این همان قدرت خود ویرانگر احساس و غریزه ای است که الکتریسیته در رویا بدان اشاره می نماید.

تعبیر خواب برق و یا صاعقه در قدیم

محمدبن سیرین گوید: برق در خواب خزانه دار پادشاه است و برخی از معبران گفته اند: برق، وعده کردن پادشاه است به بدی و مرد طماع را به طمع وی. اگر بیند برق را از هوا یا از ابر برگرفت، دلیل که کاری کند که دران خیر بود. اگر بیند برق همی درخشید، دلیل که در آن سال نعمت فراخ بود، خاصه که با برق باد آهسته است.

حضرت امام جعفر صادق فرماید:

که برق درخواب بر پنج وجه است.

  1. خزانه دار پادشاه
  2. وعده بد
  3. تندی و سرزنش کردن
  4. رحمت
  5. راه راست

تعبیر خواب الکتریسیته و برق

منوچهر مطیعی تهرانی گوید: برق متداعی دو چیز است، یکی برق به معنای الکتریسیته و دیگری برق جسته از ابر آسمان. برق به معنای الکتریسیته در خواب قابل رویت نیست اما از نظر خواب شناسی می تواند سمبل یا جایگزین قدرتی مافوق تصور قدرتمند و نیرومند باشد که هم به آن محتاجیم و هم از آن می ترسیم. هم مهربان و کمک دهنده است و هم کشنده و سهمگین.

دیدن برق و الکتریسیته در خواب نشانه چیست؟

مطیعی تهرانی: هر کس در زندگی خودش از چیزی بیشتر می ترسد. در این که همه ما می ترسیم تردید نیست ولی چیزهائی که ما را می ترسانند متفاوت اند. کسانی هستند که می ترسند و نمی دانند از چه می ترسند. همواره نگران و مشوش اند. عده ای از بیماری می ترسند کسانی هستند که از فقر بیمناک اند. خانم ها عموماً از پیری وحشت دارند. همه این ترس ها چه شناخته چه ناشناخته ممکن است در خواب به صورت برق مجسم گردد. برقی که در عین روشنی بخشی و گرما دهندگی قاطع ریشه حیات انسان نیز هست و به ناگاه جان می گیرد و حیات را متوقف می نماید. با این تعریف باید دید که در خواب چگونه با الکتریسیته بر خورد نموده اید.

تعبیر خواب برق رفتن

اگر دیدید برق خانه قطع شده و شما در تکاپوی بازسازی فیوز هستید خوب است و خواب شما می گوید که وجودی مؤثر و مفید دارید و در آینده نزدیک در همان محدوده که خواب دیده اید نقشی مهم خواهید داشت

تعبیر خواب صاعقه (رعد و برق)

مشاهده برق آسمان خوب است بخصوص اگر همه جا تاریک باشد و ناگهان برق بدرخشد این می تواند درخشش آینده و نور امید باشد و گویای خیر و برکت و طلوع چیزی در زندگی که هم عظیم است و هم غیر منتظره. برق زدگی در خواب خوب نیست چه بیننده خواب، خویشتن را دچار صاعقه زدگی ببیند و چه دیگری را. درخشش برق از دور دست ها و بخصوص در تاریکی غلیظ بسیار نیکو است. مشاهده درخشش برق اگر همراه با رعد باشد حادثه خوبی است که با بیم آمیخته است.

سخن آخر

اگر به تازگی خوابی با موضوع برق (الکتریسیته، صاعقه، رعد و برق) دیده اید، می توانید رویای خود را در پایین همین صفحه برای کارشناسان ما بنویسید تا در اسرع وقت جوابگوی شما باشند.

 

تور فرانسه: تور فرانسه ارزان | تور فرانسه قیمت، تور پاریس، تور پاییز را همراه ما تجربه کنید.

گروه ساختمانی آبان: بازسازی ساختمان و تعمیرات جزئی و کلی و طراحی ویلا و فضای سبز و روف گاردن، طراحی الاچیق، فروش درب های ضد سرقت را زا ما بخواهید.

انتشار: 22 آبان 1400 بروزرسانی: 22 آبان 1400 گردآورنده: buy-blog.ir شناسه مطلب: 4321

به "تعبیر خواب برق (الکتریسیته، صاعقه، رعد و برق)" امتیاز دهید

2 کاربر به "تعبیر خواب برق (الکتریسیته، صاعقه، رعد و برق)" امتیاز داده اند | 4.5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تعبیر خواب برق (الکتریسیته، صاعقه، رعد و برق)"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید