تعبیر خواب قطار - دیدن قطار در حال حرکت چه معنایی دارد؟

به گزارش وبلاگ خرید، با تعبیر خواب قطار، تعبیر خواب قطار در حال حرکت، تعبیر خواب آمدن و رفتن قطار و تعبیر خواب شنیدن صوت قطار همراه مجله اینترنتی خبرنگاران باشید.

تعبیر خواب قطار - دیدن قطار در حال حرکت چه معنایی دارد؟

سرویس سرگرمی - شاید بتوان مناسب ترین تعبیری را که برای قطار بیان شده از گفته های منوچهر مطیعی تهرانی بدست آورد. قطار زندگی در حال جریان است و کوپه های درون آن خانواده هستند.

برای مشاهده تعبیر خواب بر اساس حروف الفبا، حرف مورد نظر خود را انتخاب کنید: تعبیر خواب

قطار از وسایلی است که سابقه نزدیک به دویست سال دارد بنابراین نباید انتظار داشت که تعبیر خواب قطار از امام صادق (ع)، ابن سیرین، یوسف یا هر معبر اسلامی را بتوان یافت. موارد گفته شده بر اساس تحلیل و تفسیر رویا بوده و هر شخص باید بر اساس شرایط زندگی خودش آن را تعبیر نماید.

تعبیر خواب قطار

منوچهر مطیعی تهرانی: چنان چه دیدید خودتان سوار قطار هستید و از پنجره آن به بیرون نگاه می کنید و مناظری را می بینید که از پیش چشم شما می گذرند تحولی بنیادی در زندگی شما پدید می آید. وضع شما از آچه هست بهتر نخواهد شد اما تحولی بی تردید اتفاق می افتد.

کسانی که در قطار با شما هستند همان کسانی می باشندکه با شما اشتراک سرنوشت خواهند داشت. اگر درون یک کوپه بودید آن ها که هستند افراد خانواده شما را تشکیل می دهند. اگر قطار شلوغ باشد عده زیادی با شما سرنوشتی مشترک خواهند داشت و اگر تنها بودید راه را به تنهایی می پیمایید.

معبرین غربی گویند:

قطار نماد کنترل شما بر زندگی است، همانطور که در زندگی بیداری می توانید بر دیگران کنترل و تمرکز داشته باشید. این خواب می تواند نشانه ای از نحوه نزدیک شدن به فرصت ها باشد. دیدن جزئیات اینگونه رویاها در تعابیر ان بسیار تاثیر گذار است.

اگر مسافران را در قطار مشاهده می کنید به این معناست که بر توان مالی خود متمرکز شده اید. شما احساس می کنید از جهات مختلف در حال کشیده شدن هستید.

قطار خارج از کنترل نشان از کنترل شدن زندگی توسط دیگران دارد.

سرعت قطار در واقع نمادی از مسائل احتمالی برای بیننده خواب است.

آنلی بیتون می گوید:

  • اگر خواب ببینید قطاری با سرعت زیاد به پیش می رود، نشانه آن است که به سرعت بر ثروت شما افزوده خواهد شد و سفرهایی به خارج از کشور خواهید داشت.
  • دیدن قطار از کار افتاده در خواب، علامت آن است که در صرفه خود با دردسرهای فراوان روبرو خواهید شد، و به علت تنگ دستی از سفر کردن منصرف خواهید شد.
  • دیدن قطار شکسته و خراب در خواب، نشانه از دست دادن ثروت و دارایی است.
  • اگر خواب ببینید با قطاری مسافرت می کنید که اصلاً ریلی ندارد، علامت آن است که نگران موضوعی خواهید بود که انتها معلوم می شود، برایتان منبع سود و منفعت بوده است.
  • دیدن قطارهای باربری در خواب، نشانه آن است که در اثر تغییر و تحولاتی که در زندگی شما روی خواهد داد به مقامی برتر دست خواهید یافت.

← دیدن قطار در خواب →

تعبیر خواب قطار در حال حرکت

منوچهر مطیعی تهرانی می گوید:

وفتی سوار قطار می شویم البته خودمان می دانیم که به کجا می خواهیم برویم ولی اگر قطار جهت خود را تغییر دهد از شهر و دیار دیگر سر در می آوریم که با مقصد ما فاصله ای زیاد دارد. در زندگی نیز هدف ما مشخص است و می کوشیم که به سعادت برسیم ولی در زندگی ما را به جایی می برد که نمی خواهیم.

گاهی این تحول و تغییر جهت ارادی است و گاهی غیر ارادی. آن چه غیر ارادی است در خواب به صورت قطار و سوار شدن در قطار ظاهر می شود و به ما هشدار و بینایی می دهد. اگر در خواب دیدید که ایستاده اید و قطار از راه می رسد و قطار حرکت می کند و یا از دور حرکت یک قطار را می بینید سفری برای شما پیش می آید.

مشاهده قطار در هر حالت به شرطی که سوار آن نباشید صرفاً یک مسافرت است که بیننده خواب می رود. زمان سفر شما به دوری و نزدیکی قطار از شما مربوط است و طول سفر به اندازه قطار و کوپه های آن.

تعبیر خواب سفر کردن (مسافرت)

تعبیر خواب صدای قطار

منوچهر مطیعی تهرانی می گوید: صدای سوت قطار خبری است که از مسافر یا غایبی به شما می رسد.

آنلی بیتون:

  • شنیدن صدای سوت قطار در خواب، علامت آن است که با قبول پیشنهادی غیر منتظره در زندگی پیشرفت خواهید کرد.
  • شنیدن صدای قطاری که هر دم به شما نزدیک می شود، نشانه آن است که در کشور تغییراتی رخ خواهد داد که برای تمام سطوح جامعه مطلوب و سودمند است.

تعبیر خواب آمدن و رفتن قطار

منوچهر مطیعی تهرانی می گوید: قطار را در خواب اگر ببینید که می آید خوب است و اگر برود خوب نیست و مفارقت و جدایی است. آمدن و رسیدن قطار گویای تداوم و تسلسل اموری است که در دست انجام دارید. اگر ببینید قطاری می آید و شما به استقبال مسافر آشنایی می روید به دیدار بیگانه ای خرسند می شوید و اگر بیگانه ای از آن پیاده شود خبری خوش به شما می رسد یا مهمانی برایتان می آید. اگر دیدید قطاری توقف کرده و شما از آن پیاده شدید از انجام کار بزرگی فراغت می یابید.

منبع: کتاب بانک جامع تعبیر خواب

منبع: setare.com
انتشار: 12 آذر 1399 بروزرسانی: 12 آذر 1399 گردآورنده: buy-blog.ir شناسه مطلب: 4823

به "تعبیر خواب قطار - دیدن قطار در حال حرکت چه معنایی دارد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تعبیر خواب قطار - دیدن قطار در حال حرکت چه معنایی دارد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید