جداول خاموشی چقدر جدیت داشت؟

به گزارش مجله بای بلاگ، خبرنگاران- امروز جداول خاموشی درحالی منتشر شد که به گفته مشترکان هیچگونه تطابقی با آنچه اتفاق می افتد نداشته است و عملا آنها سردرگم هستند و ظاهرا صنعت برق همچنان طبق روال سابق خود پیش رفته و با این حال باز هم تقاضای همکاری از مردم دارد.

جداول خاموشی چقدر جدیت داشت؟

پس از چند روز خاموشی خاتمه صبح امروز جداول خاموشی پایتخت منتشر شد که آن هم هیچ تطابقی با واقعیت ندارد و مردم همچنان بی اطلاع هستند و این مساله موجب نارضایتی آن ها شده، چرا که به دلیل اهمیت برق در زندگی افراد بسیاری از کارهای روزمره تحت شعاع قرار گرفته، در حالی که کوچکترین حق هر فرد اطلاع از وقوع زمان خاموشی است.

به گزارش خبرنگاران به نقل از ایسنا، متاسفانه در این شرایط پیگیری ها از مسوولان صنعت برق تنها به صحبت با ابوذر صالحی - مدیر کل روابط عمومی و بین الملل شرکت توانیر ختم شد که اعلام نموده ساعت 9 صبح امروز به شرکت های توزیع تاکید شد که جداول خاموشی را صادقانه اعلام نمایند و از مردم خواهش می کنیم که امروز را نیز تحمل نمایند.

به گفته وی از فردا داده های واقعی در سایت شرکت های توزیع بارگذاری و سرورهای سامانه برق من نیز ظرف 12 ساعت آینده اضافه می گردد و به راحتی خاموشی برنامه ریزی شده احتمالی و هم خاموشی های اطراف مشترک را اعلام می کنیم البته اگر مردم نیز با ما همکاری داشته باشند می توانیم با کمترین خاموشی از این شرایط عبور کنیم.

صالحی با تاکید بر اینکه واقف بر این هستیم که در شرایط کرونا، امتحانات و گرمای هوا برق احتیاج اساسی مشترکان است، توضیح داد: با همکاری متقابل می توانیم از این شرایط عبور کنیم و ما معتقد هستیم که اطلاع رسانی درستی به مردم داشته باشیم تا بتوانیم با کمترین تنش از این شرایط عبور کنیم.

علی رغم اینکه طی هفته های گذشته هشدارها در خصوص تامین برق افزایش یافته بود و در صحبت های مسوولان صدای خاموشی شنیده می شد اما گویا غافلگیری اینبار نصیب وزارت نیرو شده و تا بازگشت به شرایط عادی جهت طولانی وجود دارد و باز هم بار سنگین مسوولیت بر دوش مردم افتاد!

mahsanblog.ir: مهسان بلاگ | سیستم مدیریت محتوای مهسان

1com.ir: مجله کامپیوتر | مجله کاربردی فناوری در صنعت گردشگری

heevblog.ir: هیو بلاگ | سیستم مدیریت محتوای هیو بلاگ

dabiblog.ir: دَبی بلاگ، سیستم مدیریت محتوای دَبی

persinablog.ir: پرسینا بلاگ، سیستم مدیریت محتوا پرسینا

منبع: شفقنا اقتصادی
انتشار: 8 آبان 1400 بروزرسانی: 8 آبان 1400 گردآورنده: buy-blog.ir شناسه مطلب: 7388

به "جداول خاموشی چقدر جدیت داشت؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جداول خاموشی چقدر جدیت داشت؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید