درگیری مسلحانه با پلیس در دروازه سعدی شیراز

به گزارش وبلاگ خرید، معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان فارس گفت: ضارب مسلح در دروازه سعدی شیراز با تیر ماموران مجروح و روانه بیمارستان شد و در این درگیری 2 نفر از ماموران نیز مصدوم شدند.

درگیری مسلحانه با پلیس در دروازه سعدی شیراز

سرهنگ کاووس محمدی، یکشنبه بیان داشت: ماموران گشت موتوری یگان امداد شهرستان شیراز در حال گشت زنی در محدوده دروازه سعدی شیراز، به فردی که در حال پرسه زنی بود شک کرده و برای بررسی موضوع وارد عمل شدند.

وی اضافه کرد: اد: ماموران از فرد مورد نظر خواستند که مدارک هویت خود را ارائه کند اما این فرد با یک قبضه اسلحه کلت کمری به سمت هر 2 مامور تیراندازی کرد و باعث مجروح شدن آنان از ناحیه انگشت و کمر شد.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان فارس اضافه کرد: در یک اقدام شجاعانه، مامور پلیس که دچار جراحت شده بود پس از اخطار ایست به متهم و شلیک تیر هوایی و عدم توجه وی، توانست پای او را نشانه و مورد اصابت تیر قرار دهد.

محمدی، با بیان اینکه حال عمومی هر 2 مامور پلیس و ضارب رضایت بخش است، گفت: در بازرسی بدنی از متهم، یک قبضه کلت کمری و پنج فشنگ مربوط به این سلاح کشف شد.

به گفته این مقام انتظامی، در سوابق متهم جرایمی از جمله تهدید به قتل، سرقت مسلحانه، نزاع و درگیری منجر به جرح و ... به چشم می خورد.

محمدی ادامه داد: پلیس با افرادی که بخواهند با شرارت و گردنکشی در برابر قانون بایستند و با برهم زدن نظم عمومی، زمینه ایجاد ناامنی و سلب آسایش شهروندان و تعرض به ماموران را فراهم کنند برابر قانون، قاطعانه برخورد خواهد کرد.

mahsanblog.ir: مهسان بلاگ | سیستم مدیریت محتوای مهسان

1com.ir: مجله کامپیوتر | مجله کاربردی فناوری در صنعت گردشگری

heevblog.ir: هیو بلاگ | سیستم مدیریت محتوای هیو بلاگ

dabiblog.ir: دَبی بلاگ، سیستم مدیریت محتوای دَبی

persinablog.ir: پرسینا بلاگ، سیستم مدیریت محتوا پرسینا

منبع: فرارو
انتشار: 8 آبان 1400 بروزرسانی: 8 آبان 1400 گردآورنده: buy-blog.ir شناسه مطلب: 5980

به "درگیری مسلحانه با پلیس در دروازه سعدی شیراز" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "درگیری مسلحانه با پلیس در دروازه سعدی شیراز"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید