رونمایی از سامانه غربالگری الکترواپتیکی تشخیص تب کرونا توسط پژوهشکده وابسته به سپاه

به گزارش وبلاگ خرید، سامانه غربالگری الکترواپتیکی تشخیص تب کرونا راه اندازی شد، این سامانه توسط یکی از پژوهشکده های وابسته به سپاه تولید شده است.

رونمایی از سامانه غربالگری الکترواپتیکی تشخیص تب کرونا توسط پژوهشکده وابسته به سپاه

به گزارش گروه سیاسی وبلاگ خرید، مراسم رونمایی از سامانه بومی غربالگری الکترواپتیکی با دقت بالا در محیط های پر ازدحام برای تشخیص تب کرونا امروز با حضور سردار احمد عبدالهی معاونت سلامت، آموزش پزشکی و دفاع زیستی سپاه، علیرضا جلالی، رئیس دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله و حسین صمدی نیا، رئیس بیمارستان بقیه الله رونمایی شد.

این سامانه توسط یکی از پژوهشکده های وابسته به سپاه تولید شده و به صورت هوشمند کار غربالگری کرونا در محیط های پر ازدحام را انجام می دهد.

مجری این طرح در گفتگو یا فارس گفت: این سامانه شامل دوربین حرارتی، دوربین مرئی و مرجع دمایی است.

وی ادامه داد: این سامانه ظرف 25 روز ساخته شده و قابلیت استفاده در مراکز و مکان های شلوغ همچون مترو، بیمارستان ها و فروشگاه ها را دارد. پایلوت این سامانه مدت 4 روز در ورودی اورژانس بیمارستان بقیةالله انجام شد. دقت این سامانه یک دهم است و می تواند کار غربالگری را بدن اینکه افراد متوجه و نگران شوند انجام دهد.

مجری این سامانه غربالگری اظهار داشت: این سامانه درجه بدن بالای 37 درجه افراد را تشخیص می دهد. ما آماده تولید انبوه این سامانه هستیم.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 6 خرداد 1399 بروزرسانی: 6 خرداد 1399 گردآورنده: buy-blog.ir شناسه مطلب: 1546

به "رونمایی از سامانه غربالگری الکترواپتیکی تشخیص تب کرونا توسط پژوهشکده وابسته به سپاه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رونمایی از سامانه غربالگری الکترواپتیکی تشخیص تب کرونا توسط پژوهشکده وابسته به سپاه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید