شمخانی: رجزخوانی های توخالی تیم ترامپ در حالی است که ⁧‫افول آمریکا‬⁩ سرعت گرفته

به گزارش وبلاگ خرید، دبیر شورای عالی امنیت ملی با اشاره به شکست های پیاپی از محور مقاومت و بحران های عمیق اجتماعی که آمریکا با آن روبرو است، مطرح کرد: رجزخوانی های توخالی تیم ⁧‫ترامپ‬⁩ در حالی است که ⁧‫افول آمریکا‬⁩ سرعت گرفته است.

شمخانی: رجزخوانی های توخالی تیم ترامپ در حالی است که ⁧‫افول آمریکا‬⁩ سرعت گرفته

به گزارش گروه سیاست خارجی خبرنگاران، علی شمخانی دبیر شورای عالی امنیت ملی عصر امروز (شنبه) در توئیتی با اشاره به اعتراضات اخیر در آمریکا نوشت: رجزخوانی های توخالی تیم ⁧‫ترامپ‬⁩ در حالی است که ⁧‫افول آمریکا‬⁩ سرعت گرفته است.

وی افزود: شکست های پیاپی از ⁧‫محور مقاومت‬⁩ و درگیری های رو به تزاید با جامعه بین الملل در خارج و اقتصاد ناتوان و بیکاری، نظام بهداشتی فاجعه بار، تحدید رسانه ها و بحران های عمیق اجتماعی و امنیتی در داخل شواهدی غیرقابل انکار است.

به گزارش فارس، رفتار خشونت آمیز پلیس مینیاپولیس آمریکا علیه یک سیاه پوست که به مرگ او منجر شد، چند روزی است که موجی از خشم، ناآرامی و اعتراض را نسبت به خشونت ها علیه رنگین پوستان در این شهر و چند ایالت دیگر آمریکا به دنبال داشته و دامنه اعتراضات و ناآرامی ها کماکان ادامه دارد.

در همین خصوص نیز وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران جمعه شب در توئیتی ضمن تقبیح تبعیض نژادی مرگ آور در آمریکا و با بیان اینکه صدای معترضان باید شنیده شود، گفت: سرکوب آمریکایی های رنج دیده و محدودیت رسانه ها باید سریعا متوقف شود.(اینجا بخوانید)

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 20 مهر 1400 بروزرسانی: 20 مهر 1400 گردآورنده: buy-blog.ir شناسه مطلب: 2395

به "شمخانی: رجزخوانی های توخالی تیم ترامپ در حالی است که ⁧‫افول آمریکا‬⁩ سرعت گرفته" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شمخانی: رجزخوانی های توخالی تیم ترامپ در حالی است که ⁧‫افول آمریکا‬⁩ سرعت گرفته"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید