انصارالله: تحرک واقعی برای لغو محاصره و توقف جنگ یمن وجود ندارد ، مواضع آمریکا عملا تغییری ایجاد نکرده

به گزارش مجله بای بلاگ، سخنگوی جنبش انصارالله یمن خواستار اتخاذ تدابیر جدی و برداشتن گام های عملی برای توقف جنگ یمن و لغو محاصره این کشور و گفت که مواضع آمریکا عملا هیچ گونه تغییری نکرده است.

انصارالله: تحرک واقعی برای لغو محاصره و توقف جنگ یمن وجود ندارد ، مواضع آمریکا عملا تغییری ایجاد نکرده

به گزارش گروه بین الملل خبرنگاران به نقل از المسیره، محمد عبدالسلام سخنگوی جنبش انصارالله یمن چهارشنبه شب در سخنانی گفت که مواضع دولت جدید آمریکا در قبال یمن در عمل تغییر نکرده است و در حد حرف باقی مانده است و تا به امروز هیچ گونه پیشرفت عملی شاهد نبوده ایم.

وی اضافه نمود: محاصره اعمال شده علیه یمن با تجهیزات آمریکاست و ما نمی توانیم گول حرف ها و ریب جملات قشنگی را بخوریم که به آن جامه عمل پوشانده نمی شود.

جدیدترین خبرها و تحلیل های ایران و جهان را در کانال تلگرامی خبرنگاران بخوانید. (کلیک کنید)

جدیدترین خبرها و تحلیل های ایران و جهان را در صفحه اینستاگرامی خبرنگاران بخوانید. (کلیک کنید)

عبدالسلام بر لزوم توقف جنگ یمن و محقق شدن وعده و وعیدها در این خصوص تأکید کرد و گفت: ائتلاف متجاوز چه از لحاظ سیاسی و چه از لحاظ نظامی یک ائتلاف شکست خورده است.

سخنگوی جنبش انصارالله یمن شرح داد: ما شاهد هیچ گونه تحرک واقعی برای توقف جنگ یمن و لغو محاصره نبودیم و گزینه نظامی بر ما تحمیل شده است.

عبدالسلام ادامه داد: گزینه های صلح واقعی توقف جنگ است نه فرسایشی کردن آن، این در حالی است که طرف آخر (دولت مستعفی یمن و ائتلاف سعودی) خواهان ادامه جنگ است.

وی به تحولات مأرب اشاره کرد و گفت: آنچه که در مأرب رخ داده است، نتیجه امروز نیست. مارب از ابتدای جنگ یمن به صحنه تشدید درگیری ها تبدیل شده است و آنچه که امروز شاهد آن هستیم، مواضع درست برای مقابله با نیروهای خارجی است.

سخنگوی انصارالله گفت که جنگ مأرب پاسخ به تشدید این حملات متجاوزان است و در گفتمان بین المللی که نبرد مأرب را به عنوان نوعی تجاوز و تعرض نشان داده می شود، از ما این درخواست می شود که از خود دفاع نکنیم و مراکز به کارگیری تکفیری ها را ترک و آنها به حال خود رها کنیم.

mahsanblog.ir: مهسان بلاگ | سیستم مدیریت محتوای مهسان

1com.ir: مجله کامپیوتر | مجله کاربردی فناوری در صنعت گردشگری

heevblog.ir: هیو بلاگ | سیستم مدیریت محتوای هیو بلاگ

dabiblog.ir: دَبی بلاگ، سیستم مدیریت محتوای دَبی

persinablog.ir: پرسینا بلاگ، سیستم مدیریت محتوا پرسینا

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 8 آبان 1400 بروزرسانی: 8 آبان 1400 گردآورنده: buy-blog.ir شناسه مطلب: 6435

به "انصارالله: تحرک واقعی برای لغو محاصره و توقف جنگ یمن وجود ندارد ، مواضع آمریکا عملا تغییری ایجاد نکرده" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انصارالله: تحرک واقعی برای لغو محاصره و توقف جنگ یمن وجود ندارد ، مواضع آمریکا عملا تغییری ایجاد نکرده"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید