خبرنگاران نماینده مجلس: درپی کار اساسی برای حل مسائل کشور برویم

به گزارش وبلاگ خرید، تهران- خبرنگاران- عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: برخی از نماینده ها برای کسب رای در انتخابات بعدی و برخی دیگر برای قرار دریافت در لیست جناح ها به سمت تصمیمات این چنینی می فرایند. باید این بندها را از پای خود باز کنیم و به دنبال کار اساسی برای حل مسائل کشور برویم.

خبرنگاران نماینده مجلس: درپی کار اساسی برای حل مسائل کشور برویم

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرنگاران، در جلسه یکشنبه مجلس شورای اسلامی محمود عباس زاده مشکینی در تذکر شفاهی، گفت: واقعیت این است که مسبب همه مسائل کشور فقط دولت نیست زیرا اگر دلیل مسائل کشور دولت بود، باید در سال 1400 که انتخابات ریاست جمهوری برگزار شده رییس جمهور و دولت جدید انتخاب می شود، مسائل هم حل شود.

نماینده مردم مشکین شهر در مجلس شورای اسلامی افزود: بخشی از مسائل کشور تحمیلی، بخشی دیگر تحصیلی، بخشی نیز ساختاری و بخشی از مسائل هم رفتاری است و مجلس انقلابی امروز ماموریت دارد به مصوباتی رسیدگی کند که در راستای اصلاح ساختار انجام شود.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس ادامه داد: همچنین در مجلس شورای اسلامی برخی از نماینده ها برای کسب رای در چهار سال دیگر و برخی دیگر از نمایندگان کلانشهرها برای قرار دریافت در لیست جناح ها به سمت تصمیمات این چنینی می فرایند. باید این بندها را از پای خود باز کنیم و به دنبال کار اساسی برای حل مسائل کشور برویم.

وی خاطر نشان کرد: نظام جمهوری اسلامی در حال عبور از گردنه ای است که نیاز به شکل گیری دولتی کارآمد دارد که پشتوانه آن حضور عظیم مردم است.

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

منبع: ایرنا
انتشار: 20 مهر 1400 بروزرسانی: 20 مهر 1400 گردآورنده: buy-blog.ir شناسه مطلب: 6152

به "خبرنگاران نماینده مجلس: درپی کار اساسی برای حل مسائل کشور برویم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران نماینده مجلس: درپی کار اساسی برای حل مسائل کشور برویم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید