مصاحبه داوطلبان دکتری وزارت بهداشت مجازی شد

به گزارش وبلاگ خرید، رئیس مرکز سنجش آموزش وزارت بهداشت از مجازی شدن مصاحبه داوطلبان دکتری دانشگاه های علوم پزشکی اطلاع داد و گفت: نتایج اولیه آزمون این داوطلبان شهریور ماه و نتایج نهایی نیز اوایل مهر ماه اعلام خواهد شد.

مصاحبه داوطلبان دکتری وزارت بهداشت مجازی شد

دکتر سعید هاشمی در مصاحبه با ایسنا، ضمن بیان این مطلب به تشریح فرایند برگزاری اولین روز آزمون دکتری دانشگاه های علوم پزشکی پرداخت و گفت: برگزاری این آزمون از 8 صبح امروز آدینه 10 خرداد در 22 دانشگاه علوم پزشکی کشور به طور همزمان شروع شد و از حدود 18 هزار داوطلبی که در این آزمون ثبت نام نموده بودند حدود 16 هزار داوطلب کارت ورود به جلسه خود را دریافت کردند.

وی در ادامه توضیح داد: البته داوطلبانی که کارت ورود به جلسه آزمون دکتری خود را دریافت کردند در پنج نوبت یعنی طی روز های 10، 11 و 12 مرداد آزمون می دهند.

هاشمی با تاکید بر اجرای پروتکل های بهداشتی در تمام حوزه های برگزاری آزمون دکتری در سراسر کشور اعلام نمود: تمامی داوطلبان موظف به داشتن ماسک در سر جلسه آزمون بودند و بیش از 176 داوطلب که مبتلا به ویروس کرونا بودند در محیط های جدا از سایر داوطلبان آزمون خود را طی این پنج نوبت اعلام شده خواهند داد. ضمن این که فاصله جایگاه ها بین تمامی داوطلبان رعایت شده بود.

دکتر هاشمی تاکید نمود: ما به تمامی حوزه ها اعلام کردیم که پنجره های تمامی حوزه ها به منظور ورود و خروج هوا باز باشد؛ بنابراین نگرانی از بابت رعایت پروتکل های بهداشتی وجود ندارد.

وی فرصت تکمیل فرم خوداظهاری داوطلبان آزمون دکتری دانشگاه های علوم پزشکی روز گذشته 9 مرداد ماه جاری به تمام رسید و داوطلبانی که به ویروس مبتلا بودند می توانستند این فرم را تکمیل نمایند. البته کسانی که روز گذشته این فرم را تکمیل کردند کارتی برایشان صادر نشد، اما سایر داوطلبان کرونایی دارای کارت مخصوص و جداگانه بودند.

رئیس مرکز سنجش آموزش وزارت بهداشت همچنین مکان برگزاری آزمون دکتری برای داوطلبان مبتلا به کرونا بیمارستان طالقانی نبود بلکه ما محل های جداگانه از آزمون برای آن ها در نظر گرفتیم.

وی با تاکید بر این که تا به امروز هیچ تخلفی از جلسه آزمون امروز دکتری نداشتیم تاکید نمود: ما روز دوشنبه 13 مرداد ماه فرم نظرسنجی از داوطلبان شرکت نماینده در آزمون بر روی سایت سنجش منتشر خواهیم کرد و داوطلبان می توانند با حضور در این نظرسنجی دیدگاه ها و نظرات خود درباره آزمون را ثبت نمایند.

هاشمی با تاکید بر این که نتایج اولیه آزمون دکتری دانشگاه های علوم پزشکی کشور شهریور ماه اعلام خواهد شد توضیح داد: نتایج نهایی داوطلبان بعد از انجام مصاحبه از اوایل مهر ماه جاری به وسیله سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی اعلام خواهد شد و تمامی دانشگاه های علوم پزشکی موظف هستند مصاحبه پذیرفته شدگان اولیه دکتری را به صورت مجازی و براساس سوابق تحصیلی داوطلب انجام بدهند.

هاشمی گفت: تعداد 18 هزار و 241 داوطلب در آزمون دکتری وزارت بهداشت شرکت کردند که آزمون تعداد 4057 داوطلب در صبح امروز آدینه، 4213 داوطلب عصر روز آدینه، 4205 داوطلب در صبح روز شنبه، 4627 داوطلب در عصر روز شنبه و در نهایت 1139 داوطلب نیز صبح روز یکشنبه برگزار می گردد.

بر اساس آخرین تصمیمات اعمال شده، آزمون دکتری سال 99 وزارت بهداشت در تاریخ های 10 تا 12 مرداد ماه در حوزه امتحانی و پنج نوبت برگزار می گردد.

adeliasafar.com: سفرهای ادلیا: ارزانترین تورهای مسافرتی اروپایی، آسیایی و کانادا را از ما بخواهید.

dorezamin.com: دور زمین: سفر به دور زمین هیچوقت اینقدر آسون نبوده!

منبع: فرارو
انتشار: 10 آبان 1400 بروزرسانی: 10 آبان 1400 گردآورنده: buy-blog.ir شناسه مطلب: 3493

به "مصاحبه داوطلبان دکتری وزارت بهداشت مجازی شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مصاحبه داوطلبان دکتری وزارت بهداشت مجازی شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید