صنایع دستی

پلمب خانه های مسافر بوشهر صورت گرفت

ایسنا/ براساس سخنان مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان بوشهر، پلمب خانه های مسافر بوشهر صورت گرفت.

9 فروردین 1399

برگزاری کارگاه آموزشی تکنیک راکو در موزه آبگینه و سفالینه

کارگاه آموزشی تکنیک راکو موزه آبگینه و سفالینه، با همکاری انجمن هنرمندان سفالگر و گالری هنرهای ملی سعدآباد روز پنجشنبه 17 بهمن ماه 98 در موزه آبگینه و سفالینه برگزار می شود.

2 فروردین 1399

پیشکسوت صنایع دستی سیستان و بلوچستان در هیاهوی سیل درگذشت

مریم ارباب، هنرمند پیشکسوت صنایع دستی در استان سیستان و بلوچستان صنایع دستی روز چهارشنبه 25 دی ماه و در هیاهوی سیل و در سکوت درگذشت و به خاک سپرده شد.

14 اسفند 1398

طرح های درآمدزایی در دهکده های گردشگری استان بوشهر اجرا می شود

سرپرست اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان بوشهر گفت: با توجه به نقش مهم صنعت گردشگری در توسعه و رونق مناطق، تکمیل این طرح ها در استان بوشهر تسریع و طرح های درآمدزایی در دهکده های گردشگری اجرا می شود.

5 اسفند 1398

500 واحد گردشگری در سطح استان قم فعالیت می نمایند، 6 منطقه نمونه گردشگری قم نیازمند جذب سرمایه گذار است

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری قم با بیان اینکه 500 واحد گردشگری در سطح استان قم دائر است، گفت: در دولت قبل 12 منطقه نمونه گردشگری شناسایی شده اند و در کل کشور 1168 منطقه نمونه گردشگری داریم.

30 بهمن 1398

برگزاری نمایشگاه بین المللی گردشگری با حال و هوایی متفاوت

سیزدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری در حالی در محوطه نمایشگاه بین المللی تهران برگزار گردید که بوی آش داغ و نان های محلی فضا را پر نموده بود. این خبر پیرامون برگزاری نمایشگاه بین المللی گردشگری نگارش شد.

25 بهمن 1398

هنرنمایی 100 دوتارنواز در تایباد

رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی تایباد گفت: پس از ثبت جهانی مهارت هنرهای ساختن و نواختن دوتار، جشن این رویداد، شامگاه گذشته در شهرستان تایباد با هنرنمایی بیش از صد هنرمند دوتار نواز و دوتار ساز برگزار گردید.

20 بهمن 1398

لزوم صنعتی سازی چاقوی زنجان

رئیس اتاق بازرگانی زنجان در جمع فعالان اقتصادی حوزه تعاون این استان با اشاره به فرصت همکاری های دوجانبه زنجان و چلیابینسک در زمینه تولید و تجارت چاقو، شرح داد: یکی از بندهای تفاهم نامه اتاق زنجان و اتاق اورال جنوبی شناخت بازار و کمک به بازاریابی تجار...

12 بهمن 1398

فروش 2200 میلیونی در نمایشگاه منطقه ای صنایع دستی و سوغات استان سمنان

خبرنگاران/سمنان سرپرست معاونت صنایع دستی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان سمنان گفت: دو هزار و 200 میلیون ریال تولیدات صنایع دستی در دومین نمایشگاه منطقه ای صنایع دستی و سوغات استان سمنان به فروش رسید.

8 بهمن 1398